Navigácia

Aktuality

Vytvorte si vlastný kalendár!Spustili sme web, kde si môžete objednať fotokalendár z vlastných fotografií www.mojkalendar.sk

Hokejistky 2012Mesiac pred medzinárodným turnajom "European Women Champions Cup" sme sa pustili do zaujímavého projektu.

Tatranské okamihyPo dlhšej dobe sme opäť vydali vlastný nástenný kalendár. Formát 630x420 mm dáva kalendáru exkluzívny rozmer. Zachytili sme zopár rozmanitých a netradičných "tatranských okamihov".

Prines fotku a zober obraz!Darujte hodnotnú spomienku svojim blízkym. Fotku, ktorú ste si sami nafotili, vám vytlačíme a natiahneme na elegantný rám...

Šialené aprílové cenyVážení zákazníci, v mesiaci apríl vám ponúkame výrazné zľavy na tričká s firemnou potlačou. Pre viac informácií kliknite na "čítať viac"!

Akciová ponuka - marecVážení zákazníci! V tomto období máme pre vás akciovú ponuku na trhacie bloky s firemnou potlačou. Čítajte viac!

Nová prevádzka1. marca otvárame prevádzku CopyXpress - veľkoplošná tlač, kopírovanie a skenovanie až do formátov A0.

TričkáOriginálne tričká s potlačou - vyberte si z nášho katalógu alebo nám zašlite vlastný motív, ktorý chcete mať na tričku.

Kontakt

WRT - kreatívne štúdio
Drevárska 2
Spišská Nová Ves

Tel.: +421 903 647 409
E-mail: wrt@creativezone.sk

Na požiadanie vám vytvoríme ftp konto. S touto požiadavkou nás kontaktujte na e-mailovej adrese. 

Najčítanejšie

Prebiehajúca akcia...
SEO nevyhnutnosťou... 

Referencie